Seminārs

Lai veicinātu vienotu izpratni par likumu prasībām un sekmētu to ievērošanu elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbībā pirms šogad gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome kopā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju un Valsts valodas centru 19. martā plkst. 11.00 rīkos tiešsaistes sanāksmi mediju pārstāvjiem par ierobežojumiem priekšvēlēšanu aģitācijas periodā. Savas kompetences ietvaros sanāksmē prezentācijas sniegs Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja un Valsts valodas centrs, kā arī elektronisko plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem būs iespēja saņemt  atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Sanāksmē piedalīties ir aicināti elektronisko plašsaziņas līdzekļu pārstāvji – tostarp gan raidījumu veidotāji, gan žurnālisti, kas atbild par saturu. Sanāksmē būs iespēja uzzināt, kādas prasības medijiem paredz Priekšvēlēšanu aģitācijas likums un Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums, kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, veidojot un vadot raidījumus priekšvēlēšanu aģitācijas perioda laikā, kā arī kādas ir izmaiņas normatīvajā regulējumā.

Reģistrēties sanāksmei iespējams elektroniskajā anketā līdz 2024.gada 18.martam plkst.15.00.

Reģistrējoties un piedaloties seminārā, Jūs piekrītat personas datu apstrādei. Vairāk par personas datu apstrādi https://www.neplp.lv/lv/privatuma-politika.