Ziņo NEPLP!

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (turpmāk – Padome) informē, ka mājas lapā “www.neplp.lv” ir izveidota atsevišķa sadaļa ērtākai komunikācijai “Ziņo NEPLP!”.

Sadaļā “Ziņo NEPLP!” ir iespēja ziņot Padomei par iespējamiem pārkāpumiem elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmās un pakalpojumos, piemēram, par priekšvēlēšanu aģitācijas izvietošanas pārkāpumiem, valodas un tulkojuma nodrošināšanu, programmu un tīmekļa vietņu pieejamību, programmu izplatīšanas pakalpojuma sniedzēju darbību, kā arī par citiem jautājumiem, kas saistīti ar elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmām un pakalpojumiem un tajos izplatīto saturu. 

Lietotājam ir iespēja informēt NEPLP, zvanot pa telefonu 67221848, informējot Padomi ar rakstisku iesniegumu, izmantojot portālu “www.latvija.lv”, nosūtot to uz Padomes e-pasta adresi un/vai informāciju nosūtīt pa pastu. Tāpat Padome savā tīmekļa vietnē ir izveidojusi arī elektronisko formu, ar kuras palīdzību lietotājam ir iespēja ziņot Padomei. Ziņojuma forma ir pieejama sadaļā “Iesniegums iestādes tīmekļa vietnē”.